Úspešná skialpinistická sezóna -- naši pretekári získali v celkovom hodnotení 9 pohárov

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: klubové info, Vydané dňa: 03. 05. 2010

Tohtoročná zima bola trochu divoká, čo sa týka snehu, raz ho bolo, potom nebolo a tak dookola. Ale pretekárom to neubralo chuti súťažiť a tak Stykovci pre Horoklub získali v konecnom hodnotení 9 pohárov -- už si môžete pozrieť aj obrázky!!!

Aj keď na stránkach SSA nie je ešte súhrnná výsledková listina za tento rok (nech vás v sekcii "výsledky pretekov" nezmýli odkaz na "Konečné poradie Slovenského pohára v skialpinizme" -- to je z toku 2009), v tomto roku:

Ondro získal 4 poháre, Nika rovnako 4 poháre a Milan 1 pohár. Majú tých pohárov toľko, že bolo veľmi ťažké zisťovať, ktorý pohár je za akú súťaž, každopádne je to pekný výsledok.

Ani na stránkach SSA ani na stránkach usporiadateľa finálového preteku (konaného 4.4.2010) som žiadne fotografie nenašiel, takže budeme musieť počkať na Stykovcov, kým dodajú spolocné pózovanie s deviatimi pohármi, zvečnené v deň finálového preteku.

Takže Nika poslala aj fotografie: